Aj vy smutne pozorujete, koľko vlasov denne vám vypadne?

Pomôže vymeniť neúčinnú kozmetiku a zvýšený príjem vitamínov

Vypadávanie vlasov trápi viac ľudí, ako si myslíme a v žiadnom prípade nie je len záležitosťou mužov, ktorí majú k rednutiu vlasov prirodzené predispozície. Ich každodennú stratu a účes bez objemu smutne vnímajú najmä ženy, pre ktoré je bohatý a upravený účes každodennou nutnosťou. Sezónne vypadávanie je bežným javom, príčiny však okrem estetických môžu tkvieť aj v nesprávnej kozmetike.

Vo väčšine prípadov je spoľahlivým riešením výmena agresívnych šampónov z drogérie a úprava stravy. Tu viac ako inde funguje, rovnako ako pri alergických reakciách, metóda pokus – omyl a tiež odporúčania ľudí, ktorí boj s bielymi miestami na hlave vyhrali. Nie je žiadnym tajomstvom, že nedostatočne vyživená vlasová cibuľka nie je schopná udržať sa vo vlasovom lôžku, odumiera a vypadne.  Denne môžeme stratiť desiatky vlasov, a to najmä z dôvodu ich prirodzeného starnutia. Ak však pozorujeme enormné vypadávanie, odporúčame vyskúšať tieto osvedčené triky.

Nové vlasy rastú v zime – podporte ich

Nielen zastaviť nadmerné vypadávanie vlasov, ale aj podporiť rast nových – to je najväčším želaním ľudí trpiacich na stratu vlasov. Vlas, ako taký, si žije vlastným životom, narodí sa, rastie, zostarne a vypadne. Ak chceme úspešne podporiť rast nových vlasov aj na miestach, kde sme sa s nimi už dávno rozlúčili, musíme zasiahnuť v čase ich rastovej fázy. A tým obdobím je práve čas od zimy do jari. Telo sa počas jesene prirodzene zbavilo všetkých oslabených vláskov a teraz je iba na nás, dodať im zvonku i zvnútra dostatočnú stimuláciu. Osvedčeným šampónom, ktorý dokáže zaplniť prázdnotou zívajúcu vlasatú časť hlavy je kozmetika a vlasová kúra značky Salon Textures. O jej účinnosti sa presvedčilo mnoho spokojných spotrebiteľov z celého sveta. Účinne zastaví nadmerné vypadávanie vlasov, naštartuje rast nových a bonusom budú zdravé, silné a vyživené vlasy s ukážkovým objemom.

O vlasovú pokožku sa treba starať

Nielen samotný vlas potrebuje pre svoj zdravý rast špecifickú starostlivosť. Rovnako trpí rôznymi zásahmi aj naša pokožka, ktorá býva najmä vo vlasatej časti značne namáhaná a oslabená napríklad pravidelným farbením, používaním nesprávnej kozmetiky, precitlivenosťou na určité potraviny, či alergickou reakciou. Ani najzdravší vlas sa v oslabenej pokožke dlho neudrží. Vlasová kúra Salon Textures úspešne rieši aj problémy s oslabením vlasových lôžok a jemným čistiacim spôsobom sa stará nie len o vypadávanie, ale aj prekvapivý rast úplne nových vlasov a celkové zdravie a čistotu vlasovej pokožky. Udržiava ju vo vyváženej kondícii, čím pomohla vyhrať boj s plešatosťou nejednému mužovi.

Vitamíny a šampón, ktorý pomôže

Okrem účinnej kozmetiky firmy Salon Textures odporúčame ľudom trpiacim nadmerným padaním vlasov upraviť stravu a zvýšiť príjem vitamínov a minerálov. Za zvýšenou stratou vlasov môže, okrem nesprávnej a neúčinnej kozmetiky, stáť nedostatok vitamínu A,B,C,E a tiež málo zinku. Ak sa chcete už na jar popýšiť novou bujnou hrivou, začnite používať správnu vlasovú kozmetiku práve dnes, kým sa pomaly, ale isto, rozbieha aktívna rastová fáza nového vlasu. Pridajte stravu bohatú na živiny, bez ktorých vlasy nemajú šancu na dobrý zdravotný stav. Šampón a kondicionér Salon Textures fungujú takmer okamžite a viditeľné výsledky milo prekvapia v krátkom čase. Pridajte hojnú dávku čerstvého ovocia, zeleniny či orechov. Nepotrvá dlho a zmenu v podobe hustých vlasov spozoruje, okrem vás, aj celé okolie.

                                                                                                                                             Reklamný text

Back to top button