AQUAPARKY na Slovensku

K letu neodmysliteľne patria letné kúpaliska a bazény. Vodný svet je už v dnešnej dobe súčasťou takmer každého z nich. Nechajte sa inšpirovať bohatou ponukou a strávte dni plné zábavy a oddychu na Slovensku. Pozrite si kompletný zoznam aquaparkov a vodných svetov na Slovensku.

Thermal Park Bešeňová

Kúpalisko, vodný svet
GINO PARADISE Bešeňová

GINO PARADISE Bešeňová leží na území regiónu Liptov v kúpeľnej dedinke Bešeňová. Nachádza sa len 12 kilometrov od Ružomberka. Centrum je výborné pre relax vďaka peknému prostrediu Malej Fatry a Chočských vrchov, zaujímavostiam v okolí a množstvom adrenalínových či pokojnejších aktivít.

GINO PARADISE Bešeňová obsahuje vonkajšie bazény s geotermálnou vodou a vodnými atrakciami, pri ktorých zažijete luxusný relax. Vnútorné bazény obsahujú číru vodu, ktorá je neustále ohrievaná. Oddych sa dá rovnako vychutnať vo Vitálnom svete – Wellness centre, kde sú k dispozícii sauny a inhalácie. Relax centrum zasa výborne poslúži na uvoľnenie tela pomocou masáži.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

AquaRelax Dolný Kubín

Kúpalisko, Vodný svet na Slovensku
Aquarelax Dolný Kubín

Aquapark AquaRelax je unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína. Jeho dominantou je Vodný svet  s ponukou  vodných atrakcií rôzneho druhu.V letnej sezóne majú návštevníci aquaparku k dispozícii aj vonkajší areál.

Trávnatá plocha s rozlohou 200 m²  v prírodnej scenérii ponúka detský bazén, športové ihriská a zapožičanie športových potrieb, nafukovacie atrakcie, lezeckú stenu, lanový park, detské ihrisko, šliapacie káry, slnečnú terasu s ležadlami a bufet s občerstvením.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

Thermalpark Dunajská Streda

Kúpalisko, vodný svet
Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie. Návštevníkom túžiacich po osviežení sú k dispozícii štyri vnútorné a šesť vonkajších bazénov. Pre malé deti ponúka kúpalisko vyžitie v detskom bazéne so zábavnou šmykľavkou a detský letný klub s pestrým programom. Väčší nadšenci adrenalínu a zábavy majú možnosť vyskúšať tobogánovú vežu so siedmimi tobogánmi.

Nové masážne centrum so šiestimi masážnymi priestormi a obnovený saunový svet so štyrmi saunami (fínska, bio, infra a parná), so soľnou kabínou, jacuzzi a ochladzovacím bazénom zaručia návštevníkom bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

Holiday Park Kováčová

Kúpalisko, vodný svet
Holiday Park Kováčová

Holiday Park Kováčová je miesto, ktoré privedie Vaše telo a dušu do prirodzenej rovnováhy. V tomto zariadení si prídu na svoje návštevníci všetkých vekových kategórií.

Voda lieči problémy pohybového ústrojenstva a nervové choroby. Pobyt v liečivej vode s teplotou 38°C vykonáva niekedy skutočne zázraky. Liečivá termálna voda, krásne podhorské prostredie dáva tie najlepšie predpoklady pre oddych a regeneráciu. Zoskupenie jednotlivých bazénov umožňuje rodinné návštevy, kde si každý člen rodiny nájde tú správnu vodnú plochu alebo vodnú atrakciu.

Priamo v areáli termálneho kúpaliska sú dostupné upravené športové plochy pre minigolf, plážový volejbal, mini futbal a iné športové vyžitie.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

Oravice Meander Park

 Kúpalisko, vodný svet
Oravice Meander Park

V aquaparku Meander si vy aj vaše deti môžete užiť množstvo atrakcií. Tým z vás, ktorí skôr ako adrenalín vyhľadávaju pokoj a relax, máme však tiež čo ponúknuť. Geotermálny vrt v Oraviciach siaha až do hĺbky 1611 m pod povrchom. Jeho teplota je 58° C a musí sa pre potreby aquaparku dokonca ochladzovať na prijateľnú teplotu 28 – 38° C. Nájdeme v nej: mangán, vápnik, horčík, lítium, železo, sírany a hydrogénuhličitany.

Chválou nášho rezortu je bazén s umelými vlnami. Silu morského príboja môžete okúsiť vo vonkajšej časti nášho areálu. Vlny sú skutočne vysoké a vystrájanie v nich nadchne doslova každého a tiež tobogán s dĺžkou 100 m s vlastným dojazdovým bazénikom je neprehliadnuteľnou dominantou parku.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

Aquacity Poprad

Kúpalisko, vodný svet
Aguacity Poprad

Aguacity Poprad je aquapark s celoročnou prevádzkou. Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú novým symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu zónu, odpočivárne s vodnými posteľami a unikátny 14 m Vital Bar s trendovou ponukou coctailov a jedál. V novom Fire & Water Wellness & Spa Vás čakajú mnohé netradičné prekvapenia.

Vrcholom adrenalínovej zábavy sú 71m dlhý tobogan Čierna diera a 54m dlhý tobogan Twister s množstvom zákrut. Počas leta sa spustite sa na rodinnej šmýkačke Family Slide na Mayskej pyramíde, rýchlymi a strmými červenými toboganmi Kamikadze alebo na raftovacom tobogane s dĺžkou až 30m. Pri vonkajších detských bazénoch sa deti zabavia na malých a bezpečných šmýkačkách.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

 

Aquapark Senec

 Kúpalisko, vodný svet
AQUAPARK Senec

AQUAPARK Senec – zábava pre malých aj veľkých. Oddych pri vode pre malých aj veľkých, pre plavcov aj neplavcov. V lete prevádzkujeme až 12 bazénov, z toho 6 bazénov (vrátane dojazdového k vnútornému tobogánu) je v prevádzke celoročne. SAI Wellness je exkluzívny relax. Zažite silu harmónie tela a duše v našej modernej wellness oáze. Uvoľnite sa a doprajte si regeneráciu v niektorej z 8 sáun, 3 víriviek alebo na saunovom ceremoniále.

SWIMARÉNA Senec je 25m plavecký bazén. Využite možnosť intenzívne si zaplávať v samostatnom, krytom a temperovanom plaveckom bazéne. Denne od 6:00 do 22:00 hod. Adrenalínové atrakcie – otestujte svoju odvahu a nechajte si zdvihnúť hladinu adrenalínu na niektorej z našich atrakcii: 1 tobogán celoročne. V lete pribúdajú ďalšie: 2 tobogány, 10 šmýkačiek, 1 lievik – vrchol adrenalínu u nás.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

Vadaš Thermal Resort Štúrovo

Kúpalisko, vodný svet
Vadaš Thermal Resort

Vadaš v Štúrove je obľúbené a vyhľadávané termálne kúpalisko, ktoré ponúka široký sortiment služieb. Svojou kapacitou nad 10.000 návštevníkov,  bazénmi rôznej veľkosti, krytou plavárňou, novými radmi bufetov i možnosťou športovania ponúka ideálne podmienky na oddych milovníkom vody a slnka.

Na kúpalisku nájdete 7 vonkajších a 2 kryté bazény, medzi nimi masážny bazén, vonkajší sedací bazén s celoročnou prevádzkou a jedinečný bazén s umelým vlnobitím na Slovensku, Lagúna s rozlohou 3800 m². Bazény sú zásobované termálnou vodou z hĺbky 130 m a jej výstupná teplota dosiahuje 39 °C.

V toboganovom parku nájdete šesť toboganov: Krokodíl (modro-zelený) – 81 m, žralok (modrý) – 59 m, ťava (oranžový) – 80 m, anakonda (oranžovo-červený) – 80 m, hippo (žltý) – 43 m, duhový vodopád (farebný) – 13,5 m.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

Tatralandia Aquapark

Kúpalisko, vodný svet
Aquapark Tatralandia

Tatralandia sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžeš aj zasurfovať. Nachádza sa v regióne Liptov – oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom.

Na to aby ste si užili Tatralandiu, jeden deň nestačí. Je totiž ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie.  Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 26 toboganom a šmýkačkám, atrakciám, celodennému programu s animačným tímom , či letným eventom.  Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou  je Aquapark Tatralandia, s celoročným prímorským rajom.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

Aquapark Terchovec Terchová

Kúpalisko, vodný svet
Terchovec Terchová – Aquapark

Chceme aby u nás hostia strávili príjemnú aktívnu dovolenku a odchádzali príjemne oddýchnutí. Okrem možností outdoorových aktivít ponúkame možnosť využiť moderný plavecký bazén o veľkosti 17 x 7 metrov s teplotou vody 28°C.

Pre najmenších je k dispozícii detský bazén s teplotou vody 33°C. Náš plavčík alebo plavčíčka vám ochotne požičia plavecké pomôcky a hračky do vody pre vaše detičky.  Kúpacie plienky máme rovnako k dispozícii. Okrem plaveckého bazéna majú návštevníci možnosť načerpať nové sily a zregenerovať svoje telo v masážnom bazéne alebo  vo vírivke s teplotou vody 35°C.

V nášom zariadení nájdete  príjemné prostredie pre váš oddych a regeneráciu. Rovnako je Vám k dispozícii ochotný a milý personál.  Budeme rozmaznávať Vaše telo i dušu, takže môžete na chvíľu zabudnúť na stresy a starosti  dnešných dní.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice

Kúpalisko, vodný svet
AQUAPARK Turčianske Teplice

SPA & AQUAPARK leží na okraji krásneho kúpeľného parku v Turčianskych Tepliciach. Mesto sa nachádza v Turčianskej kotline medzi Malou a Veľkou Fatrou, v srdci Slovenska, a zároveň len pár kilometrov od geografického stredu Európy. Okolie ponúka široké možnosti na turistiku, cykloturistiku, v lete na kúpanie a v zime na lyžovačku.

Areál SPA s liečivou termálnou minerálnou vodou do 38°C, v ktorom nájdete: ČERVENÝ kľudový kúpeľ, ĽUDOVÝ rehabilitačný kúpeľ s vodnými chrličmi a masážnymi tryskami, WHIRLPOOL vírivka pre 8 osôb a vitálny svet. Areál SPA je vzájomne prepojený uzavretým spojovacím mostom s areálom AQUAPARK. V ňom nájdete tobogánz, plavecký, atrakčný či sedací bazén. V letnej prevádzke: veľká šmykľavka, detský bayén, bar na ostrove, minigolf.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

THERMAL CORVINUS Veľký Meder

Kúpalisko, vodný svet
THERMAL CORINUS Veľký Meder

Termálna voda vyvierajúca z dvoch prameňov má blahodarné účinky na choroby pohybového ústrojenstva. Kúpalisko THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi srdečne očakáva návštevníkov v každom ročnom období pestrou paletou služieb a deviatimi bazénmi s teplotou vody od 25 – 37°C.

Okrem kúpania sa, môžu návštevníci relaxovať pri animačných programoch, v oddychových priestoroch, sauna centre, welnes centre, soľnej bani, morskom kúpeli a občerstviť sa v reštauráciách i baroch. O utuženie zdravia návštevníkov sa postarajú liečebné prístroje magnetoterapia BEMER a termo-akupresúrne lôžko CERAGEM. Masážny salón a salón krásy ponúka poradenstvo a kompletnú starostlivosť o Vaše telo. V zariadení termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi nájdete okrem príjemného oddychu telesnú i duševnú rovnováhu.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

Vodný raj Vyhne

Kúpalisko, vodný svet
Vodný raj Vyhne

Vodný raj Vyhne sa nachádza uprostred nádherných Štiavnických vrchov, na miestach kedysi preslávených kúpeľov, v oblasti známej svojimi liečivými termálnymi prameňmi.

Vodný raj Vyhne je miesto, kde počas celého roka nájdete príjemný relax, harmóniu a pohodu.
Bez ohľadu na počasie, či ročné obdobie je v našom relaxačno-športovom centre k dispozícii celý rad wellness služieb a možností na športové vyžitie. Pred vstupom do areálu Vodného raja Vyhne je umiestnená informačná tabuľa s údajmi o jednotlivých bazénoch: viacúčelovom, detskom, výplavovom a dojazdovom s tobogánom. Nachádzajú sa tu základné informácie akými sú: dispozičné rozdelenie bazénov, teplota vody v jednotlivých bazénoch.

Pre osoby, ktoré trpia srdcovo – cievnymi ochoreniami sa odporúča, aby na základe svojho zdravotného stavu zvážili, prípadne časovo obmedzili pobyt v jednotlivých častiach viacúčelového bazénu.

Chcem viac info       Chcem akciový pobyt

 

Back to top button