Miška má talent a chuť

Miška sa narodila spolu s tromi bratmi. Bolo to radosti a v tom čase sa o udalosti písalo v médiach, lebo na svet prišli štvoričky, čo sa stane raz za niekoľko desiatok rokov. Doma na nich čakal ešte ďalší súrodenec. Pomáhal kto mohol. Starosta, primátor, poslanci a aj samotný minister. 

Jej mamička pôvodne čakala trojičky a o štvrtom dieťati sa dozvedela až pri pôrode. Deti prišli na svet predčasne, ale všetko dobre dopadlo. A tak mohli Michaela, Jakub, Lukáš a Filip (foto nižšie) nastúpiť na svoju cestu životom.

CHCEM PODPORIŤ SVOJIM HLASOM MIŠKU

V súčasnosti je už z Mišky mladá slečna, ktorá má rada, netradične pre dievča, futbal. Veď prečo nie. Veď jej bratia futbal hrávali, tak začala s loptou behať aj ona. A išlo jej to tak dobre, že stala kapitánkou chlapčenského výberu. Ale jej túžbou je mať vlastný dievčenský tím.

Oblastný futbalový zväz v Nitre teda natočil video a prihlásil ho do súťaže o podporu Niké fondu. Ako hovorí jeho predseda Štefan Korman:“ Miška je naša kapitánka chlapčenského výberu. Ak by sme získali podporu, tak by sme okolo nej vytvorili čisto dievčenský tím a dali by sme dievčatám šancu, aby zdokonaľovali svoje talenty.“

Mišku a jej tím Nikinky v súťaži môžete – PODPORIŤ TU a pripojiť sa tak k vyše 1 700 ľuďom po celom Slovensku, ktorí jej dali hlas a podporujú ju.

PS: Vaša podpora nič nestojí, ale môže veľmi pomôcť. Hlasuje sa sa kliknutím na tlačidlo Páči sa mi to pod videom na tomto linku: TU

Celé to trvá 2 sekundy a sú to dve kliknutia. Veď pozerajte: VIDEO

Ďakujeme. Aj Váš hlas rozhodne.

Text: Životseniora
Zdroj: OBFZ Nitra a MY Nitrianske noviny

Back to top button