Horoskopy

Horoskop na mesiac december

2. časť

Ste zvedaví, čo vám prinesie posledný mesiac v roku? Prečítajte si horoskop pre svoje znamenie.

Váhy

Láska a vzťahy

Začiatkom decembra by aktívna planéta Mars mohla ľuďom narodených v znamení Váh priniesť nečakané zmeny a vietor v ich milostnom živote. Vody sa však rýchlo upokoja už po 9. decembri, kedy pocítite hlavne priaznivý vplyv planéty expanzie, čiže Jupitera. Otvorí sa vám mnoho príležitosti, oblasť lásky nadobudne na intenzite a to by ste neboli vy, keby ste v tak priaznivom období zostali bez partnera. A tak sa určite nevyhýbajte stretnutiam s ľuďmi v akejkoľvek podobe. Láska je všade okolo vás.

Kariéra a peniaze

December je pre Váhy určite jedným z najlepších, čo sa práce týka. Jupiter – planéta šťastia a expanzie prechádza práve domovom peňazí! Spolu s planétou Mars znásobí vašu odvahu a chuť vziať svoj príjem do vlastných rúk. Všetko, čo si zaumienite, svojou aktivitou aj dosiahnete. Vaša peňaženka nemieni zívať prázdnotou. Strach z odmietnutia teraz nebude vaším spoločníkom, rovnako ako vaša povestná diplomacia. Vylúčené nie sú ani služobné cesty v rámci vášho zamestnania.

Škorpión

Láska a vzťahy

December sa nesie pre Škorpiónov v znamení úspechu, lásky a sexu. Veľké gestá a dobrodružné nápady určite potešia vašu polovičku. Venuša – vládkyňa lásky, zasahuje tentokrát do oblasti vašich príjmov a vytvára tiež spojenia s vládcom domu kariéry. Jednoducho povedané, láska, peniaze a kariéra idú tento mesiac ruka v ruke jednoznačne na vlne úspechu. Keď k tomu pridáme výnimočnú konverzáciu a schopnosť používať zdravý rozum, o milostné nápady a správy plné vášne nebude tento mesiac rozhodne núdza.

Kariéra a financie

Peniaze sú na tom v decembri rovnako dobre ako vzťahy a stávajú sa pre vás horúcou témou č.1. Cítite veľkú potrebu hľadať nové riešenia svojho zárobku, investovania, či celkovo rozmnožovania svojho majetku. Príležitosti vás budú čakať na každom kroku a vďaka prenikavej mysli a inštinktu šelmy vysnoríte aj tú najmenšiu možnú príležitosť ako jednoducho a v krátkom čase znásobiť svoje príjmy. Čo sa týka kariéry, prišiel čas zasadiť niekoľko odvážnych projektov do veľmi dobre hnojenej pôdy. Aj pre vás však platí, že pokiaľ ide o celkom novú myšlienku, počkajte s jej začiatkom až do januára.

Strelec

Láska a vzťahy

Pre strelcov je december mesiacom, v ktorom sa celý vesmír bude točiť rozhodne okolo vzťahov a lásky. Možno sa na scénu vráti bývalá láska, možno stretnete niekoho nového, kto vám na počkanie vyrazí dych. Dôležité je však jedno. Všetko má svoj čas a vy tento mesiac nemusíte urobiť vôbec nič. Láska príde sama. Vašou úlohou je snažiť sa pochopiť všetko, čo sa bude diať a pokúsiť sa uvidieť celý obraz vcelku. Niekedy sa nám zdá, že lásky nemáme dostatok a pritom jej máme viac, ako ostatní. Dívajte sa, počúvajte a spájajte. Niekto k vám vysiela signál, stačí ho len prijať.

Kariéra a financie

Od novembra sa jednoznačne u strelcov otvoril celkom nový priestor a celkom nové možnosti sebarealizácie. Na to, aby ste úspešne dosiahli všetky svoje ciele, vám bude doprianý extra čas a priestor. Po neúspešnom období prichádza obdobie úspechu. Možno tomu ani sami nechcete veriť, ale je to naozaj tak. Dôležité je dôkladne si naplánovať rok 2018. Čo sa týka peňazí, čaká vás niekoľko dôležitých rozhodnutí. Počkajte s nimi do Januára – budete vidieť veci v celkom inom kontexte.

Horoskop december

Kozorožec

Láska a vzťahy

Pre niektorých Kozorožcov sú prvé dve dekády mesiaca december poznačené tak trochu sklamaním alebo nespokojnosťou v oblasti lásky a vzťahov. Iní si nechávajú svoju zamilovanosť pre seba a vzťah držia v tajnosti. Utajenie takéhoto vzťahu vám však môže statočne ubrať z energie. Nedá sa sedieť na dvoch stoličkách donekonečna. Koniec mesiaca však bude priať nezadaným, rovnako tak upraví mnohé existujúce vzťahy, ktoré sa chvíľami hrozivo otriasali v základoch.

Kariéra a financie

Čo sa týka práce, december je vskutku veľmi aktívny, aspoň čo sa pracovných stretnutí, jednanía podnikateľských aktivít týka. Súčasťou vašej kariéry vždy bolo a bude budovanie siete dôležitých kontaktov a presne v tomto vám december hrá do karát. Možnože nepôjde všetko presne tak, ako ste si naplánovali. A možno si úspech predstavujete inak. Skúste aj vy využiť tento mesiac jednoducho na stretávanie sa s ľuďmi a aktívne plánovanie svojich budúcich úspešných pracovných krokov.

Vodnár

Láska a vzťahy

Pri Vodnároch je naozaj cítiť, že šťastie je už takmer na dosah ruky. Stále ho ale nie a nie celkom chytiť. Akoby vždy chcelo zas a znovu utiecť pomedzi prsty. A možnože ste to práve vy, koho je tak ťažké chytiť do partnerského vzťahu a vždy znovu a znovu uniknete. Tak či onak, lásku dokážete cítiť aj vy a pevný vzťah, súčasťou ktorého je sloboda v rozhodovaní, už krúži okolo vás. Nekrúžil by, keby ste podvedome nechceli. Chcete. Veci sa však vyjasnia až v januári. K vašej plnej spokojnosti.

Kariéra a peniaze

 S pomocou dynamickej planéty Mars a planéty expanzie Jupiterom, idete dopredu šialenou rýchlosťou. Akoby ste chceli stihnúť do konca roka úplne všetko, čo sa ešte dá. Celý december bude mať pre vaše ďalšie kariérne smerovanie významný vplyv. Vaše obzory sa chcú rozšíriť a jednoznačne sa aj rozšíria, najskôr však v priebehu januára. Jediná výstraha, čo sa peňazí týka, narábajte so spoločnými peniazmi, úvermi, či dotáciami naozaj uvážlivo. Nie je vhodný čas si viac požičiavať.

Ryby

Láska a vzťahy

Vládca partnerských vzťahov ľudí narodených v znamení rýb je počas decembra retrográdny a pohybuje sa domom kariéry. Čo znamená, že vaše partnerské vzťahy sa aktívne previažu s vašim spoločenským postavením, kariérou či verejnosťou. Ďalej povstanú odsunuté partnerské problémy, ktoré bude treba znovu otvoriť a vyriešiť. Ľuďom v znamení rýb môže osud taktiež poslať do cesty starú lásku. Všetko, čo súvisí s láskou či partnerstvom, sa môže začať nečakane komplikovať a zauzľovať. Rozuzlenia a vysvetlenia sa dočkáte na konci mesiaca. Kde nebude chýbať ani láska.

Kariéra a peniaze

Kariéra vyzerá podstatne priamočiarejšie u vás. Hviezdy chcú, aby ste boli stredobodom pozornosti a zrejme aj budete. Dostanete sa do situácii, za ktoré si zaslúžite obdiv a rešpekt. Čakajú na vás mnohé príležitosti. Zažiarite vďaka svoje závideniahodnej intuícií a prekvapivým riešeniam zložitých situácii. Pokiaľ ide o peniaze, v priebehu mesiaca december budete mať rozhodne viac, ako potrebujete a nakúpené vianočné darčeky urobia mimoriadnu radosť všetkým vašim blízkym.

Text: Alena Kytková
Foto: Pixabay.com

Ukázať viac

Alena Kytková

Šéfredaktorka V prípade otázok ma môžete kontaktovať na: info@zivotseniora.sk

Súvisiace články

Pozrite si taktiež
Close
Back to top button