Horoskopy

Horoskop na január 2018 (1. časť)

Mesačná predpoveď pre znamenia Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev a Panna

Rok 2018 raketovo odštartuje úspechmi v práci a s láskou to bude úplne rovnako. Hneď v jeho začiatku nás čakajú dva významné splny, nehovoriac o úplnom zatmení mesiaca koncom januára. Všetkým nám je jasné, že témy biznis, kariéra a vzťahy naberú rýchly spád a určia trendy na celý rok dopredu. Pozrime sa však na to, čo prinesie horoskop na január znameniam Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev a Panna.

Baran

Začiatok roka môže zamerať vašu pozornosť hlavne na domov a rodinu. Dlhotrvajúca záležitosť, ktorá nie a nie sa vyriešiť, sa konečne dočká rozuzlenia. Našťastie, celý tento emocionálny výbuch na domácej pôde sa rýchlo zmierni a vaša pozornosť sa uberie do oblasti kariéry a zamestnania. Obdobie stagnácie nadobro skončilo a kolieska osudu sa uviedli do pohybu. Čaká vás mimoriadne úspešný pracovný mesiac. Najbližšie tri roky budete pomaly a isto postupovať po kariérnom rebríčku. Nevyhýbajte sa novým pracovným príležitostiam, nikdy neviete, ktorá z nich zafunguje ako výťah smerom priamo nahor. Po 19. januári, a po počiatočných úspechoch v povolaní, príde na rad chuť socializovať sa, nadväzovať nové priateľstvá a zdieľať svoj život s ostatnými. Ba čo viac, 31. januára vám zatmenie mesiaca prichystá veľké zmeny až prekvapenia. Môže priniesť novú lásku, úspechy v podnikaní či nové úskalia v oblasti rodičovstva. Možno sa dočkáte potomka či vnuka. V každom prípade zažne január skrytý oheň a prenesie vás na cestu, po ktorej máte kráčať. Peniaze vám tento mesiac doslova pretečú pomedzi prsty. Neutrácajte viac, ako ste schopný zarobiť.

Býk

Pre vás je vstup do nového roku vstupom s veľkým V. Sršíte novými nápadmi a smelými plánmi, robia vám radosť stretnutia s priateľmi, dobré jedlo, živé rozhovory. Vaša pozornosť sa zameriava na nové dobrodružstvá a plánovanie letnej dovolenky či wellness víkendu. V polovici mesiaca vás čakajú príležitosti v osobnom aj pracovnom živote, a tak sa zjaví výzva, ktorá si bude vyžadovať prístup mimo vašich typických koľají. Nebojte sa urobiť veci inak, ani hovoriť o svojich predstavách a plánoch. Do oblasti vzťahov sa konečne nasťahovalo šťastie. Januárové splny mesiaca vám prinesú mnoho čarovných momentov. A odštartujú plesovú sezónu. Vaša chuť baviť sa a užívať si spoločnosť bude každým dňom len rásť. Sadnite si však na moment a napíšte si aspoň jedno želanie na rok 2018. Je veľká šanca, že do júla sa vám splní. V druhej polovici mesiaca môže náladu rozkolísať emočný problém, ktorý budete mať chuť zajesť alebo zapiť. Vyhnete sa tomu, radšej sa snažte porozmýšľať nad tým, čo vám v živote chýba. Okolo 20. januára by sa vám mohlo podariť konečne skoncovať s nejakým zlozvykom. V poslednej tretine mesiaca sa dočkáte úspechov aj v práci a konečne začnete naplno pracovať. Čo sa odrazí aj v kruhu najbližších a v spojitosti s domovom môže dôjsť k zásadným zmenám.

Blíženci

Hneď začiatkom roka sa vaša pozornosť nasmeruje do oblasti peňazí. Popri smelých novoročných predsavzatiach plných predstáv o vysokom zárobku, nezabúdajte ani na svoju rodinu a partnera. Pretože v polovici mesiaca príde čas, kedy budete chcieť trochu viac súkromia a zatúžite po prehĺbení vzťahu s partnerom. Dni plné intimity vo dvojici si môžete užívať takmer do konca januára. Tento mesiac budete totiž vyžarovať úžasnú silu a príťažlivosť. A hneď potom v druhej polovici intimitu utnete a vydáte sa v ústrety zábave a novým sociálnym kontaktom. Aké typické pre vás. Čo môže vyvolať vlnu žiarlivosti v partnerskom vzťahu. Vaše diplomatické sklony a schopnosť zo všetkého sa vyhovoriť zavážia a nikto sa viac na vás hnevať nebude. Popri tom si spomeniete na svoje smelé finančné plány zo začiatku roka a možno ich spojíte s novým investorom. Iní môžete riešiť pôžičky, či hypotéku, či starať sa do partnerových peňazí. V každom prípade peniaze a intimita sú teraz vašou témou. Ak ste niekedy rozmýšľali nad terapiou, aj na to je ten správny čas práve v januári. Dokonca vás môže priviesť až k prekvapivému pochopeniu samého seba.

Čo vás čaká v mesiaci január 2018
Horoskop január 2018

Rak

U vás, milí raci, bude pozornosť venovaná najmä vzťahom. Manželstvo, či trvalý vzťah, môžu byť hneď začiatkom roka podrobené skúške v podobe búrlivej diskusie či hádky. Jej podstatou je upevniť vzťahy, určiť si, kde sa na spoločnej ceste nachádzate a kam smerujete. Hlavným heslom je zodpovednosť a spoľahlivosť. V dobrom aj v zlom. Tí, ktorí vzťah aktuálne nemáte, môžete očakávať na tomto poli zmenu. Vlastne ste na začiatku dlhej cesty, ktorá vás pomaly a isto povedie do pevného zväzku. V druhej polovici mesiaca čaká aj vás fáza prehĺbenia vzťahu v podobe emocionálnej a fyzickej intimity s partnerom. Hlboké rozhovory, otvorenie sa, zdieľanie a dôvera posilnia všetko, čo malo na mále. Dokonca spoločné podnikanie s partnerom či spoločné pracovné aktivity, ktorým ste sa tak bránili, môžu konečne uzrieť svetlo sveta. Iní raci sa naopak môžu dohodnúť na rozchode a hlavnou témou môže byť deľba spoločného majetku. Čo sú tiež vskutku intímne rozhovory. V každom prípade vás v oblasti vzťahov čakajú vážne kroky a rozhodnutia. Koncom mesiaca zažijete doslova bum v oblasti kariéry a financií. Neprehliadnite nové možnosti a príležitosti a tešte sa z toho, že po finančnej stránke tento rok rozhodne nebudete strádať.

Lev

Začiatok roka môže ísť doslova slimačím tempom, zdanlivo sa nič nebude diať, obchody stoja a potom sa prebudí ten skrytý lev vo vás. A už vás nič nezastaví. Aj pre vás platí doslova raketový štart za úspechom, ktorý si zaslúžite. Musíte sa však zotaviť z náročného tempa, ktoré ste si zadali ešte v decembri. Mnoho záležitosti sa vtedy uzavrelo, pár dní odpočinku je za vami a sily sa vám pomaly vracajú. Treba ešte dokončiť zopár administratívnych záležitosti, usporiadať si denný harmonogram, kúpiť nový diár a naplánovať pracovné aktivity. Z denného programu nevynechajte ani posilňovňu, zharmonizujte si jedálniček, postavte sa zodpovedne k svojim kolegom a v žiadnom prípade neflákajte pracovné aktivity a nepodceňujte ani svoje zdravie. Správnym prístupom a dôslednosťou dosiahnete tie najlepšie výsledky. Energiu si môžete dodať prostredníctvom zvýšeného príjmu vitamínov. Vo vašom okolí sa môže objaviť silný človek, ktorý vás potiahne ďalej, keď vám budú dochádzať sily. Nepodceňujte však plánovanie, aby sa vám svet nezrútil ako domček z karát ako dôsledok nadmerného pracovného stresu. Možno ste si len odhryzli viac, ako ste schopný požuť. Deň má iba 24 hodín a  jedna tretina je určená na spánok. Myslite aj na svojho partnera. Ak treba, naplánujte do diára aj jeho. Koniec mesiaca vám však prinesie úspech, aký môže dosiahnuť iba lev a vaša hviezda poriadne zažiari. Osobné ciele sa zhmotnia a nastúpite veľmi úspešnú cestu plnú uznania a popularity.

Panna

Pozrite sa okolo seba, milé panny. Kto sú vaši skutoční priatelia? Začiatok roka veru preverí vašich priateľov aj obchodných partnerov. Odporúčame urobiť revíziu. Ktorí z nich sú vám úprimne po ruke, keď ich potrebujete? Robíte príliš veľa vecí sám? Napriek miernym otrasom v tejto oblasti máte stále okolo seba dostatok ľudí, s ktorými sa môžete smelo pustiť do všetkých plánov, ktoré ste si na tento rok predsavzali. Čakajú vás zmeny, ktorým sa dá len ťažko vyhnúť. Treba mať však na pamäti, že každá zmena sú vlastne nové otvorené dvere, do ktorých treba vstúpiť. Život celý je zmena. Druhá polovica mesiaca je oveľa optimistickejšia, pretože na nezadaných čaká nová láska a týždne plné vášne, romantiky a zábavy. Váš osobný magnetizmus dosiahne vrchol.  Nezabúdajte však aj na sebalásku. Kritiky bolo doteraz dosť. Teraz je čas mať sa rád a mať niekoho rád. A v druhom kroku nabrať odvahu a jednoducho zažiariť. Koncom mesiaca sa uvoľnia všetky nahromadené emócie a sklamania, možno budete mať chuť stiahnuť sa na chvíľu do seba. V každom prípade je to však  čas „lízania rán“ a radikálneho odstrihnutia ľudí, ktorí vám priniesli iba bolesť. A po ktorom vás čaká fáza znovuobjavenia chuti do života vo dvojici a veľká láska.

Text: Alena Kytková
Foto: Pixabay.som

Ukázať viac

Alena Kytková

Šéfredaktorka V prípade otázok ma môžete kontaktovať na: info@zivotseniora.sk

Súvisiace články

Pozrite si taktiež
Close
Back to top button