Zo života

Prievidzskí seniori na Vianočnom koncerte

Vianočnú náladu umocnili vystúpenia viacerých súborov

Rok čo rok k nám prichádzajú pomaly a najskôr nenápadne. Radostné, čarovné, bohaté, pokojné, láskyplné. Iba jediné sviatky v roku majú toľko prívlastkov – sú to Vianoce.

Veľký vianočný koncert

Naše mesto Prievidza nezabúda na nás, skôr narodených, čo nás veľmi teší a my sme vďační všetkým organizátorom a účinkujúcim, ktorí tentokrát, v čase predvianočnom, pre seniorov pripravili v polovici decembra Veľký vianočný koncert. Členovia denných centier (bývalých klubov dôchodcov) na území Prievidze mali možnosť zúčastniť sa bezplatne na podujatí Kultúrneho a spoločenského strediska v Prievidzi, ktoré v spolupráci so Základnou umeleckou školou Ladislava Stančeka a mestom Prievidza, zorganizovali pre nás ďalšie príjemné popoludnie.

Dôchodci z denného centra Bôbar v Prievidzi
Previdzskí seniori na Vianočnom koncerte

Vystúpenia súborov

Vianočná nálada bola umocnená vystúpením viacerých súborov školy a žiakov tanečného a literárno-dramatického odboru. Odbor výtvarný, s prezentáciou cez digitálnu PC projekciu s vianočnými motívmi žiakov, skrášlil zážitok z pekného popoludnia. Všetci účinkujúci nám predstavili svoje umelecké schopnosti a zručnosti a boli úžasní. Ďakujeme!
Vianoce sú čas zastavenia, ticha a lásky. Čas, keď sa hluk, ruch, nepokoj a nervozita menia na príjemné ticho.  Vianoce sú to čarovné obdobie, ktoré by malo zostať v našom srdci čo najdlhšie.

Text a foto: Eva Špeťková Bucáková (organizačná referentka DC Bôbar)

Ukázať viac

Alena Kytková

Šéfredaktorka V prípade otázok ma môžete kontaktovať na: info@zivotseniora.sk

Súvisiace články

Pozrite si taktiež
Close
Back to top button